Bebeğim Büyürken

(1-3 Yaş Gelişim Takibi ve Aile Eğitimi Programı)

Psiko-Motor gelişiminin yanı sıra bilişsel, sosyal, dil ve özbakım becerilerinin , “çocuk” olma yolunda atıldığı bu büyük adımlarda ailelere önemli görevler düşmektedir. Çocuğun birey olarak kendini gerçekleştirmeye başladığı bu süreçte duygusal ve sosyal anlamda da pek çok deneyim beklemektedir aileleri. Ömür boyu sergileyeceği kişiliğin ve becerilerin kök salmaya başladığı 1-3 yaş arası bu kritik dönemi en sağlıklı şekilde aşmanın yolu ebeveyn olarak bilgilerimizi arttırarak çocuğumuzun bir adım önünde olmak ve ona doğru rehberlik sunabilmektir.

Çocuğunuzun gelişimini destekleyici oyun ve oyuncaklar, tuvalet eğitimi, inat, ağlama, vb gibi davranışlarla başa çıkma konularında bilgi paylaşımı ile davranış yönetimi rehberlik alanlarımızdandır.

Bebeğim Büyürken Programı çocuk ve ebeveynin katılımı ile gelişimsel değerlendirme testleri ve gözlemler sonucunda bireye özel hazırlanan programlar ışında uygulanacaktır.

Katılım Talep Formu

(En geç 24 saat içinde size dönülecektir. Program hakkında detaylı bilgi almak için 0(312) 438 04 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz)

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon